O nas

Witajcie w pracowni GiwerArt.pl, gdzie powstają wyjątkowe rękodzielnicze rzeczy.

 

Może na wstępie kilka słów o nas od nas:

 

Wszystkie przedstawione Państwu przedmioty wykonane są od początku do końca przez nas samych z ekologicznych materiałów. Są to drewniane odpady po produkcyjne, z których nikt już nie wiedział co zrobić a My zamieniamy to w anioły, ptaszki czy koguty.


Prace wykonane są przede wszystkim z drewna sosnowego, malowanego ekologiczną farbą akrylową, według naszych projektów i wzorów, które powstawały na przestrzeni lat. Jesteśmy dumni z naszej Anielskiej Wałeckiej Filharmonii czy innych autorkich kolekcji do zapoznania, z którymi bardzo zachęcamy.

 

Mieszkamy w malowniczym miasteczku w Wałczu, który otulony jest pieknymi lasami i jeziorami gdzie

w promieniach słońca i czystego powietrza powstają nasze małe dzieła.

 

Nie jest to produkcja masowa (jak sie domyślacie) a każdy anioł jest zawsze inny ponieważ ręcznie robiony. GiwerArt to nasza pasja i sposób na relax, dlatego będzie nam cudownie jeśli cokolwiek z naszej galerii przypadnie Wam do gustu i postanowicie zawiesić naszą pracę w swoim domu.

 

Realizujemy również indywidualne zamówienia  dlatego piszcie do nas po prostu a na pewno odpowiemy Wam co jesteśmy w stanie zrobić :)

 

Kierujemy nasze wyroby do osób ceniących polskie rękodzieło, uwielbiające gdy ktoś tworzy coś z niczego a jego wyobraźnia nie zna granic. 

 

Pozdrawiamy Was serdecznie i zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu  oraz konta na  FB

 

https://www.facebook.com/giwerartpl

 

Z poważaniem Henryka i Zdzisław Giwer

 

              

 GIWER ART is our small, fair trade family business where since 2002 we are making crafts.

All of these items are made from beginning until the end with eco-friendly, recyclable materials. Distinguished by colors, uniqueness and high quality, they are made primarily from pine wood, painted with ecological acrylic paints according to our own designs and patterns. We also carry out individual orders. We offer our products to people who appreciate traditional folklore style and beautiful, well made natural rustic décor. We present our work on a various ecological markets in Poland and abroad.

Our products:
Wooden angels for Luck
Folklore roosters and hens
Colorful and raw wooden birds
Natural rustic key lockers
Funny coat hangers
Wooden deers, horses, cows, pigs and other animals
Christmas and Easter gifts
Valentine’s hearts
Wooden frames for pictures
etc.


http://www.giwerart.pl/