Warsztaty

J.W.Goethe powiedział:

 

„Artysto, twórz, nie gadaj!”

 

Dlatego zapraszamy Wszystkich do uczestnictwa w naszych warsztatach artystycznych. Powadzimy je na róznego typu eventach od Jarmarków po cykliczne spotkania organizowane z okazji uroczystości miejskich. Współpracujemy z Centrami Kultury, samorządami, miastami, prywatnymi firmami.

 

Masz pytania?

 

ZADZWOŃ!

+48 507 - 038 - 458

 

Pełna ofertę ściągniesz po kliknięciu w ikonkę

pliku PDF

 

 

Napisz do nas aby zaprosić Giwer-Art do swojej miejscowości.

 

Zapisz się na warsztaty!

 

Dowiedz się - Poznaj - Naucz się!

 

“WYPLEĆ TO SAM”-  to program warsztatów z papieru, podczas których uczymy jak ekologicznie można przetwarzać makulaturę.

 

 

Razem z Wami stworzymy różne formy artystyczne z papieru, takie jak  koszyczki, torby z papieru, ramki do zdjęć, świąteczne pamiątki. Warsztaty to świetna zabawa integracyjna dla najmłodszych jak i rozwinięcie zdolności manualnych dla dorosłych pasjonatów rękodzieła. To idealne zajęcia eko dla przedszkoli, szkół, gmin i miast podczas uroczystości i świąt, czy podczas jarmarków i festynów. Prowadzimy warsztaty na imprezach zamkniętych jak i plenerowych. Współpracujemy z agencjami artystycznymi podczas opraw różnego rodzaju eventów w całej Polsce. Recycling to nasza specjalność!

 

 

 

“WYKONAJ TO SAM”-  to program warsztatów manualnych w drewnie czyli warsztaty z wyrobów drewnianych, wcześniej przygotowanych do prostego zmontowania i pomalowania.

 

 

 Warsztaty skierowane są do dzieci od lat 5, polegają na wykonaniu  np. bocianka z drewna, którego trzeba samemu wyszlifować ręcznie, skleić, pomalować. Każdy uczestnik wykonanego przez siebie bocianka zabiera ze sobą. Warsztaty to idealna oferta dla przedszkoli i szkół, podczas których dzieci nie tylko będą świetnie się bawić i kreatywnie wykorzystywać swoje zdolności, ale również dowiedzą się jak powstają takie rękodzielnicze cuda w warsztacie stolarza, jakie drzewa się wykorzystuje do rzeźbienia a jakie do produkcji mebli oraz dlaczego tak ważne jest szanowanie przyrody, która nas otacza. Czekamy na kontakt! W swoim asortymencie mamy nie tylko bocianki, kurki, ptaszki, choinki, bałwanki czy kwiatki ale wszystko to czego akurat tematycznie Państwo potrzebujecie.

 

W warsztatach, które prowadzę razem z mężem chodzi przede wszystkim o to, aby każdy uczestnik mógł zmierzyć się z własnym talentem, zrelaksował się przy tworzeniu czegoś nowego i użytkowego. Proste formy wykonujesz pod naszym okiem i z naszą pomocą, sam od początku do końca, każdą wykonaną  pracę można zabrać  ze  sobą do domu, a z nami spędzić miły, wesoły czas otoczony sztuką i wiedzą.

 

 

Zapraszamy stwórz z nami coś unikatowego i użytkowego!

 

Czekamy na kontakt!

 

Henryka & Zdzisław Giwer